29.5 C
Tirana
Wednesday, June 19, 2024
spot_img

U kap me drogë? Reagon Shpat Kasapi: Në Tiranë për qejf, ju më nxorët…

Këngëtari i njohur Shpat Kasapi, ka reaguar në lidhje me lajmet që qarkulluan në media për arrestimin e tij, pasi u kap me disa doza kokainë.

Ai ka reaguar përmes një video në rrjetet sociale, ku tregon se ndodhet në Tiranë dhe nuk është arrestuar.

Bashkëngjitur videos ai ka mohuar lajmet se ndodhet në burg, por nuk ka mohuar që është kapur me lëndë narkotike.

“Në Tiranë për qejf, ju më nxorët që jam në burg. Ju përshëndes dhe faleminderit për shpifjet, vazhdoni kështu”, ka shkruar Kasapi për krah videos.

Related Articles

- Advertisement -spot_img

Më të fundit