16.5 C
Tirana
Saturday, March 2, 2024
spot_img

A do ta humbasë Trump edhe gruan pas zgjedhjeve? Çfarë shkruajnë mediat e huaja

Humbi zgjedhjet, por a mundet që Donald Trump të humbasë edhe gruan e tij? Prestigjiozja britanike “Daily Mal” shkruan sot një artikull me titullin “Melania Trump po ‘numëron minutat deri në firmosjen e divorcit’ kur Donald të largohet nga Shtëpia e Bardhë pas martesës së tyre 15 vjeçare”.

Për këtë, ‘Daily Mail’ i referohet deklaratave nga një ish-ndihmëse e Zonjës së Parë.

Bëhet fjalë për Omarosa Manigault Newman, e cila citohet të ketë thënë se martesa 15-vjeçare e Donald dhe Melania Trump kishte ‘mbaruar’ dhe “Melania po numëron çdo minutë derisa ai të dalë nga zyra dhe ajo të mund të divorcohet”.

Pse nuk u divorcuan më herët?

Duke iu përgjigjur kësaj pyetje, ish-ndihmësja tha se Donald Trump do të kishte gjetur një mënyrë për ta “ndëshkuar” nëse ajo do të ishte larguar prej tij ndërkohë që burri i saj ishte ende në detyrë.

“Nëse Melanie Trump do të përpiqej të largohej, ai do të gjente një mënyrë për ta ndëshkuar”, u citua të thoshte ish-ndihmësja nga Daily Mail.

Daily Mail shkruan se në vitin 2016, Melania Trump kishte shpërthyer në lot kur Donald Trump fitoi zgjedhjet presidenciale.

“Ajo nuk e priste kurrë që ai të fitonte”, ka deklaruar një mike e Melania, sipas mediave të huaja.

Stephanie Wolkoff tha që tani, Melania Trump po negocionte një marrëveshje për pjesën e pasurisë që do të marrë Barron, shkruan Daily Mail.

Related Articles

Na ndiqni

4,806FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Më të fundit