33.5 C
Tirana
Friday, June 21, 2024
spot_img

Do aplikoni për Lotarinë Amerikane? Ambasada apelon për kujdes nga mashtrimet

Ambasada amerikane në Tiranë paralajmëroi sot qytetarët që të mos mashtrohen nga faqet e rreme të Lotarisë Amerikane në internet, po t’i drejtohen vetëm asaj zyrtare.

“DVProgram.state.gov” është e VETMJA faqe zyrtare për të aplikuar në Lotarinë Amerikane dhe për të kontrolluar statusin tuaj! – theksoi ambasada e SHBA. – Kini kujdes nga faqe të rreme dhe mashtrime të lidhura me programin e Lotarisë Amerikane”.

Related Articles

- Advertisement -spot_img

Më të fundit