29.5 C
Tirana
Wednesday, June 19, 2024
spot_img

Arbana Osmani takon të atin pas tre javësh: U prek nga Covid, tani…

Shifrat e rasteve me Covid në vendin tonë mbeten të larta. Moderatorja Arbana Osmani bën me dije se edhe babai i saj prej tre jashë ishte i infektuar me Covid. Këtë e ka bërë me dije vetë moderatorja me anë të një postimi në Instagram, ku duket në një video me të atin dhe tregon se ai e ka mundur koronavirusin.

Arbana thotë se ata nuk janë takuar prej 3 javësh, për shkak të infektimit, ndërsa i thotë atij se tani duket shumë mirë dhe në fakt, ka të drejtë.

Related Articles

- Advertisement -spot_img

Më të fundit