32.5 C
Tirana
Sunday, July 14, 2024
spot_img

Viola Spiro në zi, humb babain nga koronavirusi

Dy bukuroshet e ekranit Viola dhe Petrula Spiro kanë humbur të atin e tyre si pasojë e Covid 19.

Rodolf Spiro ka qenë duke u kuruar në Turqi pasi ishte prekur prej disa ditësh nga Covid, ndërkohë që nuk ka mundur dot ta fitojë betejën me sëmundjen e rëndë.

Spiro ka ndërruar jetë në moshën 63-vjeçare, ndërsa varrimi bëhet sot në orën 15:00.

Ai jetonte mes Shqipërisë dhe SHBA-ve, ndërsa sëfundmi ishte transferuar në atdhe. 63-vjeçari kishte edhe sëmundje të tjera shoqëruese, çka e ka bërë dhe më të vështirë betejën e tij me Covid.

Related Articles

- Advertisement -spot_img

Më të fundit