2.5 C
Tirana
Thursday, February 22, 2024
spot_img

Dikush do t’u bëjë kurth, Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopi

Dashi

Nje zhgenjim ne lidhje me punen pose nje takim romantik po qe nuk do kete ecuri te metejshme dhe do ngelet aty duke ju sjell trishtim Kujdes ne investime qe lidhen me punen.

Demi

Nje zhgenjim direkt ne jeten erotike e cila do ndikohet nga nje person qe ka te beje me shoqerine tuaj dhe qe do ndrhy qe ju te beni zgjedhjen e gabuar Dikush do ju coj ne nje vend qe do zhgenjeheni.

Binjaket

Cdo gje qe lidhet me karrieren tuaj kete periudhe do jete nje manipulim apo nje oferte qe ju sjell nje zhgenjim total Kujdes me shit blereje e pasurive te patundshme dhe ndryshimin e punes apo nje martese.

Gaforrja

Punet e vogla do marrin nje drejtim pozitiv dhe ne momentin qe do kerkoni te kaperceni pertej detit aty do fillojne zhgenjimet e medha Kujdes udhetimet.

Luani

Nje propozim ne ceshtjet ekonomike apo ne investim do jete shume i bukur per te qene i vertet. Do jete nje kurth ne te cilin po rate e veshtire se ja dilni dot.

Virgjeresha

Sot do ju ofrojne nje propozim bashkepunimi apo martese ne thelb te se ciles ka shume manipulim paqartesi dhe mjegullnaje. Ju do bini ne enderrim te thelle jashte realitetit komplet.

Peshorja

Nje prapaskene ne lidhje me jeten personale mund te behet nje pike e dobet ne lidhje me punen tuaj. Gjithesi ju pret nje fundjave shume romantike me takime te fshehta.

Akrepi

Duhet te shikoni me shume punen tuaj dhe llogarite tuaja duke mos u ndikuar ne aspektin erotik per te shpenzuar apo udhetuar drejt nje te dashuri apo te dashure

Shigjetari

Merruni me formalitetet e karrieres dhe publicitetit tuaj Ose vendosni per jeten tuaj personale per nje lidhje por qe ne kushtet ku jetoni mund te dal nje zhgenjim

Bricjapi

Pritshmerite tuaja do jene shume te medha por realisht ajo qe do vij do jete konkrete jo thjesht ajo ca keni enderruar ju por ajo cka mund te jeteohet

Ujori

Ne kulmin e kerkimit te dashurise se punes dhe te fitimit te madh en te njejeten kohe Por keto jane kontradiktore pasi punen do ta doni sinqerisht kurse fitimet i doni me manipulim

Peshqit

Keni mundesi te rregullimit te marrdhenieve por asnjehere nuk do futeni dot ne boten dhe shpirtin e dikujt qe ju ka perjashtuar per fajin tuaj.

Related Articles

Na ndiqni

4,806FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Më të fundit