33.5 C
Tirana
Wednesday, June 19, 2024
spot_img

Festë e çmendur për ditëlindjen e Enca-s! Sa vjeç mbush këngëtarja

Ditën e sotme këngëtarja e njohur Enca Haxhia ka festuar 25-vjetorin e saj. Ajo ka oganizuar një festë gjigande dje në darkë për të pritur orën 00:00. Nga pamjet e publikuara në Instagramin e saj shihen edhe personazhe të njohur publikë si Ermal Mamaqi, Ami, Irgen Cela dhe të tjerë, miq që Enca i konsideron mjaft të afërt.

Nga fotot dhe videot e publikuara shihet se të gjithë janë veshur me pizhama ngjyra ngjyra dhe festa e saj ngjason me “pajama party”.

Related Articles

- Advertisement -spot_img

Më të fundit