32.5 C
Tirana
Sunday, July 14, 2024
spot_img

Ankth në Qafën e Koshovicës! Autobusi me pasagjerë merr flakë në lëvizje (Video)

Merr flakë një autobus pasagjerësh në aksin Fier- Levan. Ngjarja ka ndodhur sapo zbret vendin e njohur si Qafa e Koshovicës.

Mësohet se në momentin që mori flakë autobusi ka qenë i mbushur me udhëtarë, të cilët lëviznin nga Levani për në Fier.

Sapo janë pikasur flakët, drejtuesi i mjetit dhe faturinoja kanë zbritur pasagjerët.

Mësohet e flakët kanë shpërthyer në pjesën e pasme të autobusit, siç shihet nga videoja e publikuar nga “BalkanWeb”..

Nga të dhënat e para të policisë, dyshohet se shkak për zjarrin mund të jetë bërë një defekt në motor.

Related Articles

- Advertisement -spot_img

Më të fundit