11.5 C
Tirana
Saturday, March 2, 2024
spot_img

Zëdhënësi i Presidentit s’lë gjë pa i thënë Ramës: Buburrec Trendi, as pampersat s’të bëjnë derman

Vijojnë replikat mes Presidencës dhe kryeministrit Edi Rama. Zëdhënësi i Kreut të Shtetit, Tedi Blushi i ka bërë thirrje Ramës që të mos flasë më për Kushtetutën.

“Buburrec Trendi, mos fol më për Kushtetutën, që e ke përdhosur si bandit nga viti 2008 e deri tani. Përndryshe, as pampersat s’të bëjnë derman! Thellohu e reflekto urgjent”, shkruan Blushi.

Rama më herët përmes një postimi në rrjetet sociale tha se Meta është thjesht komandant i LSI-së, ndërsa sipas Kushtetutës ai duhet të përfaqësojë unitetin e kombit.

Related Articles

Na ndiqni

4,806FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Më të fundit