22.5 C
Tirana
Wednesday, August 4, 2021
spot_img

Vajza e Lulzim Bashës feston ditëlindjen, publikohen pamjet nga festa

Viktoria, vajza e vogël e Aurela dhe Lulzim Bashës ka festuar 10-vjetorin e lindjes.

Bashkëshortja e kryedemokratit ka ndarë në rrjetet sociale një foto nga festa për përvjetorin e lindjes së të bijës.

Mbi foto ajo ka bashkangjitur edhe një urim. “Gëzuar Ditëlindjen”, shkruan Aurela Basha. Çifti janë prindër të dy vajzave, Viktorias dhe Dafinës.

Related Articles

Na ndiqni

4,806FansLike
2,883FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Më të fundit