22.5 C
Tirana
Wednesday, August 4, 2021
spot_img

Pacolli nxjerr foton me prindërit: Mos harroni nga vini, kush ishit dhe çfarë keni kaluar

Kryetari i AKR-së, Behgjet Pacolli ka hapur arkivat duke kujtuar rininë e tij. Pacolli sot në rrjetin social Facebook ka postuar një fotografi me nënën dhe babanë e tij, duke lënë një porosi domethënëse.

“Kurrë mos harroni nga vini, kush ishit dhe çfarë keni kaluar në jetë”, shkroi Pacolli.

Pacolli kohë pas kohe poston fotografi me familjen e tij, për të cilën thotë se është shumë krenar. Ai asnjëherë nuk heziton të tregojë se çfarë ka kaluar për të arritur aty ku është sot.

Related Articles

Na ndiqni

4,806FansLike
2,883FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Më të fundit