20.5 C
Tirana
Friday, September 22, 2023
spot_img

VIDEO/ Këmba mbi kokën e ndihmësit, Ibra “show” në nxehje

Sulmuesi i Milanit, Zlatan Ibrahimovic, u rikthye ditën e djeshme në fushë pasi gati dy muaj mungesë.

Suedezi nuk luante që nga sfida kundër Napolit, por mesa duket tashmë duket se është sërish në formën e tij më të mirë.

Trajneri Pioli e hodhi në fushë në minutën e 85-të të takimit dhe me shumë mundësi ndeshjen tjetër ai do ta fillojë si titullar.

39-vjeçari tregoi dhe një herë se nuk është si të gjithë lojtarët e tjerë, pasi kamerat kapën një veprim që jo të gjithë mund ta bëjnë.

Gjatë kohës kur Ibra po zhvillonte nxehmjen para se të futej në lojë, ai shikohet teksa kalon këmbën e tij mbi kokën e trajnerit të fitnesit të Milanit.

Zlatan e bën dy herë këtë veprim dhe trajneri buzëqesh, edhe pse duket paska i frikësuar. Thjesht unik!

Related Articles

Na ndiqni

4,806FansLike
3,867FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Më të fundit