16.5 C
Tirana
Saturday, March 2, 2024
spot_img

Më mikpritës Korça apo Pogradeci?/ Dëshmitari zbulon shkakun pse i riu vrau kunatin darkën e Vitit të Ri

Detaje të reja kanë dalë në dritë nga vrasja me thikë e Vladimir Zvezhdës, ditën e parë të vitit, i cili u vraq nga kunati i tij, Klajdi Shundi. Mësohet se sherri ka ndodhur për arsye banale.

Sipas dëshmisë së shokut të Klajdi Shundit, i cili ka qenë prezent në ngjarje, sherri ka nisur për mikpritjen.

Mësohet se dy “protagonistët” e konfliktit janë zënë se kush janë më mikpritës, Korça apo Pogradeci. Ndër të tjera shoku i Shundit tregon se ky i fundit i ka kërkuar Vladimirit që të mos e ngrejë zërin në shtëpinë e tij.

Më pas kanë dalë jashtë dhe çështja është agravuar deri në atë pikë që ka ndodhur vrasja.

Related Articles

Na ndiqni

4,806FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Më të fundit