15.5 C
Tirana
Saturday, September 23, 2023
spot_img

Prindër për herë të dytë, Almeda dhe Tolgahan zbulojnë si do ta quajnë vajzën e tyre

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayman, pritet të bëhen prindër të një vajze.

Çifti janë në pritje të fëmijës së dytë dhe në një intervistë për një emision turk ata kanë zbuluar edhe emrin e vajzës.

Almeda tha se emri që kanë menduar për t’i vendosur së bijës është Alina. Lajmin se janë në pritje të një vajze e kanë bërë përmes një postimi në rrjetet sociale.

Po në këtë emisionin, djali i tyre Efehan kërceu dhe këndoi këngën shqipe “Qingji i vogël” pasi ishte e preferuara e tyre.

Related Articles

Na ndiqni

4,806FansLike
3,868FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Më të fundit