20.5 C
Tirana
Friday, September 22, 2023
spot_img

Këngëtari Shpat Kasapi kapet me drogë. Sa doza iu gjetën

Këngëtari Shpat Kasapi është kapur me drogë të llojit Kokainë (2 paketa të vogla ) para 1 muaji në lagjen Gjorce Petrov në afërsi të SP PLANET, shkruajnë mediat maqedonase.

Ai është arrestuar dhe ndaj tij është ngritur një padi. Mësohet se tashmë është liruar dhe po hetohet në gjendje të lirë.

Related Articles

Na ndiqni

4,806FansLike
3,867FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Më të fundit