16.5 C
Tirana
Thursday, April 25, 2024
spot_img

Amerikani bën xhiron e rrjetit, pastron dëborën me cigare e birrë në dorë (VIDEO)

Pastrimi i dëborës përpara shtëpisë mund të jetë një nga punët më të lodhshme.

Por, nga Amerika na vjen një zgjidhje mjaft e zgjuar. Timothy Browning nga Kentycky ka zgjedhur të pastrojë dëborën duke e shkrirë atë.

E për t’i ardhur në ndihmë ka marrë një flakadanë, ndërkohë në dorë mbante cigaren dhe një shishe birre.

Ai e lëviz flakën sa nga njëra anë në tjetrën, duke shkrirë menjëherë dorën dhe akullin që ishte grumbulluar.

Pamjet kanë bërë xhiron e rrjetit, me videon që ka marrë mijëra komente brenda pak minutash.

Related Articles

- Advertisement -spot_img

Më të fundit