29.5 C
Tirana
Wednesday, June 19, 2024
spot_img

“Sytë zemra”, Klea Huta poston foton e ëmbël të të birit

Klea Huta dhe Elgit Doda kanë tashmë gjashtë muaj, që janë bërë prindër për herë të parë të një djali, të cilin e pagëzuan me emrin Krid.

Gjatë këtyre muajve, çifti kanë ndarë me ndjekësit momente mjaft të ëmbla me të voglin e tyre.

Në këtë mënyra ata kanë treguar se si i ka ndryshuar totalisht jeta.

Së fundmi, Klea ka ndarë në InstaStory një foto të vogëlushit, i cili e ka surprizuar duke e vizituar në punë.

“Kush i ka ardhë mamit te puna kush! Arushi pushiii”, ka shkruar moderatorja krahas fotos së Kridit të ulur në zyrën e saj.

Related Articles

- Advertisement -spot_img

Më të fundit