15.5 C
Tirana
Saturday, September 23, 2023
spot_img

“Destinacion për fundjavat”, Balla tregon projektin e madh të Elbasanit pas “Elbasan Arena”

Pas “Elbasan Arena”, një tjetër projekt madhështor është gati për qarkun e Elbasanit. Bëhet fjalë për Auto Moto Park.

Lajmi është bërë publik nga kreu i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla, nëpërmjet një postimi në faqen zyrtare në “Facebook”.

Balla bën me dije se zona kandidate në Krastë të Elbasanit është drejt konfirmimit përfundimtar, teksa në ditët në vijim do të prezantohet edhe projekti i plotë.

PAS ELBASAN ARENA,
VJEN EDHE ELBASANI AUTO MOTO PARK🏁🚥🏎🏆
Vijon puna në Njësinë e Investimeve të DPSHTRR për projektin e Auto-Moto Parkut të parë shqiptar.
Zona kandidate, në Krastë të Elbasanit është drejt konfirmimit përfundimtar!
Në ditët në vijim do të prezantohet edhe projekti i plotë. Elbasani Auto Moto Park do të jetë një destinacion i rëndësishëm fundjave dhe jo vetëm, do të krijojë dhjetra vende të reja pune dhe do të ndryshojë tërësisht zonën përreth.
#ElbasaniqëDuam

Related Articles

Na ndiqni

4,806FansLike
3,868FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Më të fundit