16.5 C
Tirana
Saturday, March 2, 2024
spot_img

I jepet fund kuriozitetit, zbulohet emri i vajzës së Ledrit dhe Sarës

Reperi i njohur shqiptar, Ledri Vula, është bërë baba i një vajze për herë të parë, ndërsa emrin që kanë zgjedhur t’ia vendosin Sara dhe Ledri është tepër i veçantë.

Sipas burimeve brenda familjes Vula, vajza me e re e kësaj familje do të mbajë emrin Poema Blue Vula.

Pak më parë ka reaguar dhe Ledri duke postuar një foto në rrjetet sociale. Në shihen duart e tij dhe Sarës, të bashkuara fort teksa shkruan datën e lindjes së vajzës.

Sara dhe Ledri kanë qenë aktivë këto kohë duke komunikuar vazhdimisht me ndjekësit dhe duke treguar se mezi po prisnin të kalonin orët e fundit për të pasur në krahë bijën e tyre.

Ledri ka publíkuar në muajin tetor projektin e veçantë “Si baba”, të cilin ia dedikoi vajzës së tij, që ishte duke ardhur në jetë.

Related Articles

Na ndiqni

4,806FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Më të fundit