16.5 C
Tirana
Saturday, March 2, 2024
spot_img

Një grua tenton të vetëdigjet me benzinë para Bashkisë në Durrës

Një 60-vjeçare dyshohet se ka tentuar t’i japë fund jetës duke u vetëdjegur me benzinë në qytetin e Durrësit.

Shtetësja me iniciale F.G., njofton policia, mbante një shishe benzinë në dorë dhe dyshohet se kishte për qëllim t’i vinte flakën vetes. Ngjarja ndodhi para Bashkisë së Durrësit.

Ajo u shoqërua nga shërbimet e Patrullës së Përgjithshme në ambientet e Policisë.

Ndërkohë, grupi hetimor vijon punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Related Articles

Na ndiqni

4,806FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Më të fundit