33.5 C
Tirana
Friday, June 21, 2024
spot_img

I sëmuri u hodh nga ballkoni i Infektivit/ Policia jep detaje të reja (Foto)

Dalin pamjet e para nga spitali Infektiv, gjatë momentit kur mjekët marrin trupin e 69-vjeçarit që u hodh nga lartësia për t’i dhënë fund jetës.

Siç duket edhe nga pamjet, pacienti ende me shenja jete është vendosur mbi një barrelë dhe më pas është futur në spital për t’i dhënë ndihmën e parë mjekësore.

Fillimisht u raportua se pacienti ndërroi jetë pas hedhjes nga lartësia, por më pas u sqarua se 69-vjeçari fatmirësisht kishte arritur që të mbijetonte dhe se aktualisht ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Policia e Tiranës/ Informacion paraprak

Më datë 10.11.2020, rreth orës 12:30, dyshohet se është vetëhedhur nga lartësia e një spitali shtetasi R. B., 69 vjeç, i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijojnë punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Related Articles

- Advertisement -spot_img

Më të fundit