29.5 C
Tirana
Thursday, September 21, 2023
spot_img

Grinden mikeshat e ngushta? Ja ç’ndodhi me Liesën dhe Kiara Titon!

Moderatorja Liesa Haxhiasllani në programin ‘ABC e Pasdites’ me moderatorin Ermal Peçi foli për raportin qe ajo ka me shoqen e saj më të ngushtë, Kiara Tito.

Ermali e ngacmon duke e pyetur se nuk kanë folur me njëra tjetrën për gati një vit. A është e vërtetë?

“Jo për një vit jo! Koha më e gjatë që nuk kemi folur bashkë ka qenë tre ditë dhe nuk e di si kemi rezistuar”.

Sërish moderatori e ngacmon duke e pyetur nëse ishte një djalë ose një i dashur arsyeja e zënkës së tyre.

Moderatorja thotë në mënyrë prerë jo, pasi ndryshe nuk do të kishte miqësi. Mes shakave e batutave ajo tregoi edhe idhujtë e saj apo takimin rastësor me këngëtarin e njohur grek.

Related Articles

Na ndiqni

4,806FansLike
3,868FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Më të fundit