16.5 C
Tirana
Tuesday, September 21, 2021
spot_img

Can Yaman “kapet mat”, kush është bukuroshja që e shoqëroi deri në orët e para të mëngjesit?

Can Yaman është një nga aktorët më të famshëm dhe të komentuar të momentit. Ai është përfolur shumë në mediat rozë për lidhjet e tij të dashurisë me aktoret e famshme turke.

Së fundmi Can është fotografuar nga paparaci në një makinë me një vajzë simpatike, me të cilën thuhet se ka kaluar gjithë mbrëmjen deri në orët e para të mëngjesit.

Thuhet se Can u përpoq të shmangte gazetarët dhe fotografët gjatë gjithë kohës dhe u shokua kur i pa para derës së makinës. Mediat turke shkruajnë se aktori është panikosur dhe i ka thënë shoferit “jepi gaz”, por vajza që kishte përkrah nuk është dalluar sepse ishte ulur në cep.

Related Articles

Na ndiqni

4,806FansLike
2,949FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Më të fundit