2.5 C
Tirana
Thursday, February 22, 2024
spot_img

Marina Vjollca tërheq vëmendjen e italianëve, zbuloni çfarë i shkruajnë ata

Moderatorja Marina Vjollca u bë zyrtarisht, pak javë më parë, ambasadore e firmës së stilistes së famshme italiane Elisabetta Franchi.

Këtë të hënë, kjo e fundit ka publikuar në Instagram një foto të Marinës, e gjitha e veshur me krijimet e saj. Ndërsa italianët nuk i kanë kursyer komentet në foton në fjalë, si për veshjen, ashtu dhe për vetë moderatoren shqiptare.

“E mrekullueshme”, “Wow! Komplimente për vajzën”, “Kur stili takohet me bukurinë dhe feminilitetin, ky është rezultati”, “Shumë elegante”, “Shumë e bukur”, janë vetëm disa nga komentet e italianëve.

Related Articles

Na ndiqni

4,806FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Më të fundit