16.5 C
Tirana
Thursday, April 25, 2024
spot_img

Diego Maradona përfundon në spital, nuk ka të bëjë me koronavirusin

Diego Maradona festoi 60-vjetorin e lindjes të premten e kaluar, teksa sot është shtruar në spital. Situata e legjendës botërore të futbollit nuk ka lidhje me koronavirusin.

Mediat argjentinase ESPN Argentina dhe TyC Sport, raportojnë se Maradona ka një problem mendor dhe emotiv.

Pak informacione ka rreth gjendjes së tij, teksa abuzimet e shumta dhe të vazhdueshme po japin efekte negative te trajneri i Gimnasia La Plata.

Related Articles

- Advertisement -spot_img

Më të fundit