2.5 C
Tirana
Thursday, February 22, 2024
spot_img

Dajë për herë të parë, Amos Zaharia tregon se kujt i ngjan Princesha e vogël Geraldinë

Vetëm disa ditë më parë, Princ Leka dhe bashkëshortja e tij Elia Zaharia u bënë për herë të parë prindër të një vajze që e quajtën Geraldinë.

Mëngjesin e sotëm, daja i saj Amos Zaharia ka zbuluar ndesitë e para kur takoi mbesë e tij. I ftuar në emisionin “ABC e mëngjesit”, Amos ka treguar se vogëlushja ka shumë ngjashmëri me Princ Lekën si flokët e verdhë apo sytë bojëqielli.

“Është një ndjesi e paprovuar dhe e papërshkrueshme. Është e vockël. Shumë e mirë. Kur e pash për here të parë Geraldinën ishte kaq e vogël. Ajo ka lindur në të njëjtën datë, kur Mbretëresha Geraldine u largua nga jeta dhe kur i tha mjeku Elias datën që kishte për të lindur, u habit. Po kam përshtypjen se është vajzë dhe do i ngjajë Lekës. Është bionde dhe me sy bojëqiell”, u shpreh Amosi.

Related Articles

Na ndiqni

4,806FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Më të fundit