25.5 C
Tirana
Sunday, July 14, 2024
spot_img

Karantina bën të vetën, Ronaldo habit fansat me ndryshimin në pamje

Prej disa ditësh Cristiano Ronaldo është infektuar me koronavirus dhe këtë lajm e ka bërë të ditur Federata Portugeze e Futbollit.

Ronaldo është izoluar në shtëpinë e tij dhe gjendja e tij shëndetësore është e mirë dhe pa simptoma. Futbollisti po i kalon më së miri këto ditë karantine duke u ushtruar, dëgjuar muzikë dhe duke kaluar kohë nëpër rrjetet e tij sociale.

Së fundmi ai është filmuar nga Georgina duke u ushtruar. Ajo që ra më shumë në sy është pamja e tij. Ai i ka qethur flokët zero dhe kjo i ka ardhur si surprizë të gjithë fansave të tij.

Related Articles

- Advertisement -spot_img

Më të fundit