16.5 C
Tirana
Saturday, March 2, 2024
spot_img

Këngëtarja e njohur bën lëmsh rrjetin: Po ju me çfarë ngjyrë i shihni këto atlete?

Këngëtarja e njohur,Billie Eilish është duke bërë lëmsh rrjetin.

Një palë atlete që ajo ka publikuar në llogarinë e saj në Instagram janë duke vendosur në pikëpyetje shumë ndjekës së saj.

Billie ka postuar në Instagram një foto ku shiheshin një palë atlete Nike Air. Ajo tha se babai i saj pretendonte se atletet ishin “rozë dhe të bardhë”, por sipas saj nuk janë kështu.

Epo shumë ndjekës i japën të drejtë babait të Billie dhe kjo gjë ‘e çmend’ këngëtaren.

“Jo ju thoni që atletet janë ngjyrë rozë dhe të bardhë!”– shkroi Billie një video ku shfaqej e habitur.

Fituesja e Grammy ka prova se atletet nuk janë me të vërtetë rozë dhe të bardhë. Ajo tregoi një foto të tyre, dhe është e qartë se ato në të vërtetë janë jeshile dhe të bardha.

Related Articles

Na ndiqni

4,806FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Më të fundit