2.5 C
Tirana
Thursday, February 22, 2024
spot_img

“Fifi ti je?!” Ndryshimi drastik i këngëtares pas dobësimit (Foto)

Fifi ka rrëmbyer tërhequr vëmendjen e të gjithëve pas rënies drastike në peshë dhe postimet e saj në rrjete sociale marrin shumë komente.

Pas humbjes së disa kilogramëve, këngëtarja ka ndryshuar edhe stilin e veshjes, duke bërë që në llogarinë e saj në Instagram të mos mungojnë pozat seksi.

Këtë e kanë vënë re edhe fansat, por jo të gjithë kanë thënë gjëra pozitive në postimet e fundit të saj. “Fifi paska vdekur për njëçik vëmendje. Dilje dhe na bëje moral pale.

Ndërkohë, një tjetër i shkruante: “Mezi paske pritur të dobësohesh për të bërë foto të tilla”.

Fifi është përballur shpesh herë me komente të tilla që prej rënies së saj nga pesha dhe duket se ndjekësit do ta “shqetësojnë” deri sa të mësohen me ndryshimin.

Related Articles

Na ndiqni

4,806FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Më të fundit