16.5 C
Tirana
Saturday, September 23, 2023
spot_img

“Lindi Dielli”/ Arbana Osmani sjell në jetë djalin e dytë dhe ja ç’bën partneri i saj

E sotmja është ditë feste për Arbana Osmanin, e cila ka sjellë në jetë fëmijë e saj të dytë. Moderatorja e njohur ka lindur sot djalin e saj, që e ka pagëzuar me emrin Dielli.

Lajmin e bukur e ka ndarë me të gjithë partneri i Arbanës, regjisori i njohur Eduart Grishaj. Ai ka publikuar një foto me vogëlushin e sapoardhur në jetë.

“Lindi Dielli”, shkruan Grishaj, ndërsa ka zbuluar edhe emrin e të porsalindurit. Kujtojmë se Arbana Osmani ka një djalë me emrin Jon nga martesa e saj e parë.

Related Articles

Na ndiqni

4,806FansLike
3,868FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Më të fundit