27.5 C
Tirana
Monday, July 22, 2024
spot_img

Xhemi e “bën zemrën gur”, dhe ndan me fansat një foto të bashkëshortit

Megjithëse prej vitesh është munduar ta mbajë sa më larg syrit të mediave jetën e saj private, moderatorja Xhemi Shehu duket se ka bërë disa lëshime së fundmi.

Në llogarinë e saj në Instagram, kemi parë herë pas here foto të Xhemit me dy djemtë, të cilët i ngjasojnë shumë mamasë së tyre.

Madje, moderatorja e cila kurrë s’ka ndarë një foto të bashkëshortit të saj, e ka bërë “zemrën gur” së fundmi.

Në një postim në InstaStory, Xhemi ka treguar se e ka kaluar ditën me familjen dhe nga larg ka fotografuar bashkëshortin e saj.

Ai shfaqet duke ecur krah njërit prej djemve të tyre, teksa shijojnë së bashku kohën e familjes.

Partneri i Xhemit quhet Ervis Sula dhe është administrator i një shtypshkronje në Tiranë.

Biznesmeni është shfaqur shumë rrallë përkrah prezantueses në publik, e fotot e të dyve bashkë numërohen me gishtat e të njëjtës dorë.

Related Articles

- Advertisement -spot_img

Më të fundit