29.5 C
Tirana
Wednesday, June 19, 2024
spot_img

Luana Vjollca pa make up në ambientet e shtëpisë, dhe diçka gatuan (Foto)

Luana Vjollca njihet si një nga figurat më të kuruara të televizionit shqiptar.

Çdo paraqitje e saj pa makeup dhe e thjeshtë tërheq gjithmone vëmendjen e publikut, i cili ka kuriozitet për pamjen e saj në jetën e përditshme.

Luana ka postuar disa foto në “Instastory” ku nuk ka ngurruar ta shuajë këtë kuriozitet.

Ajo shfaqet me mamanë e saj duke përgatitur një ëmbëlsirë. Moderatorja është pa pikë makeup-i dhe me flokët e shkujdesura. Luana duket shumë simpatike edhe pa grim.

Related Articles

- Advertisement -spot_img

Më të fundit