2.5 C
Tirana
Thursday, February 22, 2024
spot_img

Ramush Haradinaj rreh gruan dhe e bën për spital? Reagon ashpër Anita: Kohët e fundit …

Kohët e fundit në mediat kosovare janë përhapur thashetheme se ish-kryeministri Ramush Haradinaj ka dhunuar bashkëshorten e tij Anita Muçaj dhe se ajo ka përfunduar në repartin e Urgjencës në QKUK nga plagët e marra.

Por ditën e sotme, Anita përmes një postimi në Facebook ka hedhur poshtë këto pretendime duke shprehur se ajo ka 17 vite e martuar me Ramushin dhe kanë qenë gjithmonë të lumtur. Madje ndjen keqardhje për nivelin e mediave dhe shprehet se është një trup i madh që të prodhohen lajme kaq të ulta.

“Kam 20 vjet qe punoj dhe jam pjese e medias ne Kosove dhe sot shpreh keqardhje për nivelin e mediave dhe tendences per te prodhuar lajme banale, tituj banal e thashetheme për dy klikime me shume a me pak, kam qene shume here pjese e lajmeve te tilla dhe e kam kuptuar qe injorimi do te ishte forme e drejte e pergjigjes se thashethemeve por kjo e mbrëmshmja ishte e pamundshme te injorohet sepse unë jam nene, motër, mike, shoqe e dikujt dhe normalisht ka shqetësuar dike diku! Prandaj është e turpshme te prodhohen lajme kaq te ulëta! Unë jam shume mire dhe kam 17 vjet qe jam shume mire me Ramushin”, ka shkruar ajo.

Related Articles

Na ndiqni

4,806FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Më të fundit