33.5 C
Tirana
Wednesday, June 19, 2024
spot_img

Me snajper në mes të rrugës! Cilin ka në shënjestër deputeti Kujtim Gjuzi

Deputeti Kujtim Gjuzi habit sërish. Ai ka publikuar sot një foto në rrjetin social Facebook ku shfaqet me snajper.

Deputeti Gjuzi duket se ka ndaluar makinën në rrugë, afër Pogradecit dhe ka marrë shënjestër me snajper.

Nuk dihet cila është shënjestra, as qëllimi i fotos.

Related Articles

- Advertisement -spot_img

Më të fundit