33.5 C
Tirana
Friday, June 21, 2024
spot_img

“Dy udhëtime të plota rreth diellit”, dedikimi i Ajolës për ditëlindjen e Kajan

Kryebashkiaku Erion Veliaj dhe bashkëshortja e tij Ajola Xoxa u bënë prindër për herë të parë në tetor të vitit 2018.

Ajola solli në jetë një djalë, të cilin e pagëzuan me emrin Kajan. Vogëlushi ka festuar ditën e djeshme 2-vjetorin e lindjes, e vetëm së fundmi Ajola ka ndarë një foto të ëmbël me ndjekësit në rrjete sociale.

“Dy udhëtime të plota rreth diellit”, ka shkruar Ajola bashkangjitur fotos, ku shfaqet në krah të kryebashkiakut Veliaj dhe vogëlushit të tyre.

Related Articles

- Advertisement -spot_img

Më të fundit