16.5 C
Tirana
Saturday, March 2, 2024
spot_img

Elia Zaharia në pritje të ëmbël, fotografohet me barkun e rrumbullakosur krah Princ Lekës

Ky lajm i mirë na tregon se Princi Leka dhe Elia Zaharia janë në pritje të bebushit të tyre të parë.

Elia është parë nga paparacët nëpër Tiranë duke shëtitur me princin. Në foto dallon qartë barku i saj i rrumbullakosur si në muajt e fundit të shtatzanisë.

Ndërkaq edhe Leka duket si gjithmonë i përkujdesur ndaj bashkëshortes dhe e shoqëron atë, teksa bie në sy fakti se janë të veshur shumë thjeshtë.

Elia shfaqet e veshur me një fustan të bollshëm me lule dhe një palë shapka, ndërsa Leka me një bluzë dhe pantallona të një nuance të çelët.

Related Articles

Na ndiqni

4,806FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Më të fundit