29.5 C
Tirana
Wednesday, June 19, 2024
spot_img

Frikë për koronavirus, Silvio Berlusconi bën tamponin

Ka rezultuar negativ tamponi të cilit iu nënshtrua dje ish-kryeministri italian Silvio Berlusconi.

Lajmi e ka bërë të ditur bashkëpunëtori i tij, Adriano Galliani, para ndeshjes Monza-Triestina, e vlefshme për Kupën e Italisë.

“Dje presidenti ka bërë tamponin dhe rezultoi negativ. Do të presim të dytin në ditët në vijim dhe më pas mund të themi se ka dalë nga ky makth një-mujor”, është shprehur Galliani.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Më të fundit