16.5 C
Tirana
Thursday, April 25, 2024
spot_img

Do t’i adhuroni! Ngjyra mahnitëse nga kopshti me tulipanë

Të gjithë keni dëgjuar për tulipanët e ngjyrave të ndryshme në Hollandë. Por pamjet që kanë bërë së fundmi xhiron e rrjeteve sociale, tregojnë sesi duken nga lart kopshtet e mbjella me këto lule të veçanta. Video e realizuar me dron, tregon kopshtet e mbjella me tulipanë të ngjyrave të ndryshme, dhe pamjet janë fantastike.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Më të fundit