1.5 C
Tirana
Thursday, February 22, 2024
spot_img

Pak javë nga lindja e vajzës Jonida Vokshi tregon format perfekte

Jonida Vokshi në muajin qershor u bë mama për herë të parë, duke sjellë në jetë një vajzë. Ndonëse ka kaluar pak kohë, Jonida duket se është më në formë se kurrë, duke rrëzuar të gjitha kilogramët e marra gjatë shtatzanisë.

Së fundmi, ajo ka pozuar me bikini, buzë pishinës dhe linjat e saj janë të pabesueshme, duke i mahnitur të gjithë.

Ndjekësit kanë vërshuar menjëherë me komente të tipit “O Jonida po ke lindur ti apo s’ke lindur o goc?”.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Na ndiqni

4,806FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Më të fundit