30.5 C
Tirana
Tuesday, June 25, 2024
spot_img

Georgina provokon me format e kolme nga jahti luksoz (Foto)

Georgina Rodriguez dhe ylli i Juventusit Cristiano Ronaldo, janë duke shijuar pushimet në jahtin 5.5 milionë eurosh.

Bukuroshja spanjolle është shfaqur me bikini të ngushta, që ia nxirrnin më në pah format e bëshme, teksa qëndronte shtrirë në fund të tabelës së zhytjes.

26-vjeçarja gjatë këtyre pushimeve na ka treguar dhe një anë tjetër të saj, atë të një nëne shembullore.

Në fotot e publikuara shihet qartë kujdesi që ajo tregon ndaj të miturve, edhe pse tre prej tyre nuk janë fëmijët e saj biologjikë.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Më të fundit