34.5 C
Tirana
Friday, July 12, 2024
spot_img

Stuhi në Elbasan, breshëri sa një top bejsbolli

Elbasani është përfshirë nga një stuhi e madhe me shi dhe breshër për gati dy orë gjatë ditës së djeshme.

Pamjet e publikuara në mediat sociale tregojnë madhësinë e breshërit, të cilat kanë shkaktuar dëme të mëdha në të mbjellat e banorëve të zonës.

Related Articles

- Advertisement -spot_img

Më të fundit