30.5 C
Tirana
Thursday, June 20, 2024
spot_img

Kush janë 5 finalistët e Big Brother VIP dhe ja kush e la shtëpinë

Françeska Murati ka qenë banorja që ka lënë shtëpinë e Big Brother VIP, duke hequr dorë përfundimisht nga çmimi më i madh.

Sapo u përshëndetur me banorët, Françeska për t’i qetësuar tha se: “Mos bëni si të mërzitur tani sepse u kam përgatitur gjithë ditën”.
Duke uruar që të fitojë më i miri, miss-i u largua.

Pesë banorët që shkojnë në finalen e madhe të Big Brother VIPA janë Heidi, Romeo, Juli, Meritoni dhe Egla.

Related Articles

- Advertisement -spot_img

Më të fundit