16.5 C
Tirana
Saturday, March 2, 2024
spot_img

Mos harroni çadrat! Njihuni me parashikimin e motit për sot në vendin tonë

Moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira në perëndim, pasdite reshjet do të mbeten në juglindje.

Temperaturat minimale do të luhaten 10-17 gradë, temperaturat maksimale parashikohen 18 -21°C në veri, 24-25°C në zonën e ulët dhe zonat pranë bregdetit.

Era do të jetë me drejtim veri-lindje me shpejtësi 18 m/sek dhe dallgëzim të forcës 4-5 ballë në det të hapur.

Related Articles

Na ndiqni

4,806FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Më të fundit