29.5 C
Tirana
Wednesday, June 19, 2024
spot_img

Duke darkuar në një tavolinë, Luizi e Kiara bashkojnë dy familjet

Luizi dhe Kiara vijojnë të shijojnë dashurinë e tyre edhe pas dlajes nga “Big Brother VIP”.

Çifti nuk ngurojnë të postojnë foto së bashku, teksa së fundmi janë parë edhe nën shoqërinë e nënës së këngëtarit, e po ashtu kjo e fundit është fotografuar me nënën e Kiarës.

Sot, Luizi ka postuar një foto ku shfaqet në darkë me dy familjet, atë të Kiarës dhe atë të tijën.

“Falenderoj Zotin për bukën, familjen dhe dashurinë mes nesh”, shkruan Luizi krah fotos, që tregon se gjërat mes dy familjeve janë më mirë se kurrë.

Nderkohe qe me heret, ditën e sotme, janë publikuar foto të krushkave, nënës së Luizit dhe nënës së Kiarës në shoqërinë e njëra-tjetrës. Ato janë parë në rrugën Myslym Shyri në Tiranë, pikërisht aty ku çifti janë vendosur përkohësisht.

Related Articles

- Advertisement -spot_img

Më të fundit