4.5 C
Tirana
Tuesday, January 25, 2022
spot_img

Pas debatit të fortë/ Një tjetër banor gati të lërë shtëpinë e ‘Big Brother VIP

Konkurrenti i “Big Brother VIP” Valoni ka marrë në konsideratë mundësinë e largimit nga shtëpia. Shkak është bërë një debat mes tij dhe Antonelës, ku Valoni i kërkoi falje konkurrentes por ajo nuk e pranoi.

“Është një gjë e përsëritur dhe nuk e di a ia vlen më të qëndroj këtu. Kam shumë gjëra për të bërë jashtë dhe mbase u nxitova që e mora këtë vendim. Nuk po përshtatem siç duhet dhe mendoj se mbase më mirë është të dal”, tha ai.

Banorët e tjerë, Meridiani, Sabiani dhe Iliri u përpoqën që ta qetësonin duke i thënë se nuk mund ta lërë shtëpinë për një debat.

“Edhe në jetën reale do kesh njerëz që nuk do përshtates, thjesht hidhe pas krahëve. Nuk mund të lësh shtëpinë vetëm se bërë debat me një person”, tha Iliri.

Related Articles

Na ndiqni

4,806FansLike
3,135FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Më të fundit