8.5 C
Tirana
Tuesday, November 30, 2021
spot_img

Vdekja e 4 rusëve në Qerret/ Alkool e kokainë, dyshohet se kishin kaluar në overdozë

Detaje të reja janë bërë me dije lidhur me ngjarjen e rëndë të ndodhur në Kavajë, ku 4 turistë rusë u gjetën të vdekur brenda saunës. Paraprakisht mësohet se turistët në dhomën e tyre kishin konsumuar birra, por nuk hiqet dyshimi edhe për lëndë narkotike.

Nga informacionet dyshohet se kanë kaluar në overdozë droge, hetimet do të qartësojnë në vijim edhe se çfarë lloji droge kishin konsumuar si dhe sasinë e saj. Tanimë trupat e tyre janë dërguar në morg ku edhe do t’u kryhet ekspertiza mjeko-ligjore , e cila do të përcaktojë edhe versionin final.

Related Articles

Na ndiqni

4,806FansLike
3,034FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Më të fundit