22.5 C
Tirana
Wednesday, August 4, 2021
spot_img

Kate Middleton: Mezi pres të takoj vajzën e Meghan dhe Princ Harry

Mediat britanika kanë raportuar se Kate Middleton ka vendosur të bëjë paqe me Meghan Markle.

Dyshja nuk i kanë patur marrëdhëniet e mira gjatë kohës kur Meghan ishte pjesë e pallatit mbretëror. Gjithashtu gjërat u përkeqësuan kur Meghan zbuloi në intervistën me Oprah Winfrey mosmarrëveshjet që kishte me Kate duke deklaruar se ajo nuk i kishte ofruar asnjëherë mbështetjen e saj.

Megjithatë, ardhja në jetë e fëmijës së dytë të Markle dhe Princ Harry i ka bashkuar sërish.

Në një prononcim për mediat gjatë vizite në një shkollë, Middleton ka treguar vajzën,Lilibet dhe i uron vetëm të mira.“I uroj më të mirën. Mezi pres ta takoj sepse nuk e kam takuar akoma. Shpresoj së shpejti”,deklaroi ajo.

Related Articles

Na ndiqni

4,806FansLike
2,883FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Më të fundit