22.5 C
Tirana
Wednesday, August 4, 2021
spot_img

Ilva Tare largohet nga ekrani, e zëvendëson një figurë e njohur e politikës

Ilva Tare është në prag të largimit nga programi i saj politik në Euronews dhe një tjetër figurë e njohur do ta zëvendësojë.

Bëhet fjalë për Erla Mëhillin e cila do të marrë drejtimin e programit ‘Raw Politics’. Vetë Ilva ka postuar një foto të Erlës duke i uruar suksese.

Mësohet se Ilva do t’i bashkohet bashkëshortit në Shtetet e Bashkuara. Cifti, të cilët janë edhe prindër të dy fëmijëve, Melody dhe Tomas, do ta ndërtojnë atje jetën tashmë.

Related Articles

Na ndiqni

4,806FansLike
2,883FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Më të fundit