21.5 C
Tirana
Wednesday, June 16, 2021

Buy now

I godasin dhe i pështyjnë, pamjet e rënda të rrahjes së dy vajzave në Tiranë (Video)

Dy djem të rinj kanë dhunuar psikologjikisht dhe fizikisht dy vajza , pranë bulevardit “Migjeni” në Tiranë.

Ngjarja është regjistruar rreth orës 23:00 të mbrëmjes së martë, ku dy persona, njëri i identifikuar si Ardian Uka, kanë lëshuar një “lumë” fjalësh fyese, kanë pështyrë në fytyrë dhe më pas kanë dhunuar fizikisht dy vajzat.

Sipas një video të publikuar në Fax News, duket qartë momenti i dhunës dhe pështyrjes në fytyrë të dy vajzave.

Dhe më pas njëri nga djemtë, që besohet se është Ardian Uka, qëllon me pëllëmbë në fytyrë njërën nga vajzat.

Ngjarja mund të ishte përshkallëzuar më tepër, por dy të dëmtuarat pas goditjes dhe pështyrjes në fytyrë, janë larguar zona. Mësohet se njëra nga vajzat është nga Gjirokastra.

Mes tyre dhe dy djemve, duket se ka pasur një njohje të mëparshme, por për shkaqe ende të paqarta, situata ka dalë jashtë kontrollit duke bërë që dy djemtë të ushtrojnë dhunë.

Epidose të tilla të dhunës ndaj grave dhe vajzave kërkojnë ndërhyrjen e menjëhershme të policisë pasi neglizhenca mund të sjellë agravimin e situatës.

Një rast i ngjashëm ka ndodhur në vitin 2018 në zonën e “Don Boskos”, ku Xhafer Meta ekzekutoi me armë zjarri ish-të dashurën e tij 19-vjeçare Xhuljeta Çuni, ngjarje kjo që tronditi Tiranën edhe për shkak se viktima e kishte denoncuar disa herë në komisariatin nr.3 në Tiranë, por policia nuk kishte reaguar.

Related Articles

Misteri në qendër të Tokës: Bërthama po bëhet më e trashë në njërën anë

Për disa arsye, valët udhëtojnë nëpër bërthamën e Tokës shumë më shpejt kur udhëtojnë midis Polit të Veriut dhe Jugut sesa kur kalojnë përtej...

Princesha e Holandës heq dorë nga pagesa 1.6 milionë euro në vit: Nuk bëra asgjë t’i meritoj

Më 7 dhjetor, Princesha Catharina Amalia e Holandës, vajza e madhe e Mbretit William Alexander dhe Mbretëreshës Maxima, do të mbush 18 vjeç dhe...

Ilva Tare: Është koha të nis një kapitull të ri/ Video

Në një mesazh për publikun, gazetarja dhe moderatorja Ilva Tare, krejt papritur tha se i ka dhënë fund rrugëtimit të programit të saj "Ilva...

Na ndiqni

4,806FansLike
2,507FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -

Më të fundit

Misteri në qendër të Tokës: Bërthama po bëhet më e trashë në njërën anë

Për disa arsye, valët udhëtojnë nëpër bërthamën e Tokës shumë më shpejt kur udhëtojnë midis Polit të Veriut dhe Jugut sesa kur kalojnë përtej...

Princesha e Holandës heq dorë nga pagesa 1.6 milionë euro në vit: Nuk bëra asgjë t’i meritoj

Më 7 dhjetor, Princesha Catharina Amalia e Holandës, vajza e madhe e Mbretit William Alexander dhe Mbretëreshës Maxima, do të mbush 18 vjeç dhe...

Ilva Tare: Është koha të nis një kapitull të ri/ Video

Në një mesazh për publikun, gazetarja dhe moderatorja Ilva Tare, krejt papritur tha se i ka dhënë fund rrugëtimit të programit të saj "Ilva...

Aurela Hoxha nënë për herë të parë?

Aurela Hoxha është një ato personazhe të njohur të showbizit e cila e ka mbajtur jetën private larg syrit të publikut. Ndërkohë që përflitej...

Dalin pamje nga laboratori i Wuhan, lakuriqë nate të gjallë të mbyllur në kafaz (Video)

Në një video të shpërndarë nga Sky News Australia, janë bërë publike disa imazhe të lakuriqëve të natës në Laboratorin e Virologjisë në Wuhan...