21.5 C
Tirana
Wednesday, June 16, 2021

Buy now

Më thuaj shenjën e horoskopit, të tregoj modelin e flokëve (Foto)

Nëse kërkoni të bëni një ndryshim tek flokët, thjesht ndiqni karakteristikat e shenjës së zodiakut. Ndërsa kërkojmë nga horoskopi parashikime, apo tipare mbi marrëdhëniet, karrierën dhe zhvillimin personal, në fakt horoskopi të ndihmon të zbulosh dhe gjëra të tjera në aspektin fizik, përfshirë modelin e flokëve. Pas gjithë situatës së pandemisë dhe mbylljes në shtëpi, kemi nevojë për një ndryshim!

Shih modelin për secilën shenjë:

Dashi: BOLD BOB

Demi: LONG, THICK WAVES

Binjakët: TOUSLED LOB

Gaforrja: VOLUMINOUS HIGH PONYTAIL

Luani: WILD CURLS

Virgjëresha: SLICK, EXTRA LONG PONYTAIL

Peshorja: HAIR ACCESSORIES

Akrepi: CROPPED FRENCH BOB

Shigjetari: BOHO SIDE BRAID

Bricjapi: Bangs and wavy hair

Ujori: BEACHY WAVES

Peshqit: CURTAIN BANGS

Related Articles

Misteri në qendër të Tokës: Bërthama po bëhet më e trashë në njërën anë

Për disa arsye, valët udhëtojnë nëpër bërthamën e Tokës shumë më shpejt kur udhëtojnë midis Polit të Veriut dhe Jugut sesa kur kalojnë përtej...

Princesha e Holandës heq dorë nga pagesa 1.6 milionë euro në vit: Nuk bëra asgjë t’i meritoj

Më 7 dhjetor, Princesha Catharina Amalia e Holandës, vajza e madhe e Mbretit William Alexander dhe Mbretëreshës Maxima, do të mbush 18 vjeç dhe...

Ilva Tare: Është koha të nis një kapitull të ri/ Video

Në një mesazh për publikun, gazetarja dhe moderatorja Ilva Tare, krejt papritur tha se i ka dhënë fund rrugëtimit të programit të saj "Ilva...

Na ndiqni

4,806FansLike
2,507FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -

Më të fundit

Misteri në qendër të Tokës: Bërthama po bëhet më e trashë në njërën anë

Për disa arsye, valët udhëtojnë nëpër bërthamën e Tokës shumë më shpejt kur udhëtojnë midis Polit të Veriut dhe Jugut sesa kur kalojnë përtej...

Princesha e Holandës heq dorë nga pagesa 1.6 milionë euro në vit: Nuk bëra asgjë t’i meritoj

Më 7 dhjetor, Princesha Catharina Amalia e Holandës, vajza e madhe e Mbretit William Alexander dhe Mbretëreshës Maxima, do të mbush 18 vjeç dhe...

Ilva Tare: Është koha të nis një kapitull të ri/ Video

Në një mesazh për publikun, gazetarja dhe moderatorja Ilva Tare, krejt papritur tha se i ka dhënë fund rrugëtimit të programit të saj "Ilva...

Aurela Hoxha nënë për herë të parë?

Aurela Hoxha është një ato personazhe të njohur të showbizit e cila e ka mbajtur jetën private larg syrit të publikut. Ndërkohë që përflitej...

Dalin pamje nga laboratori i Wuhan, lakuriqë nate të gjallë të mbyllur në kafaz (Video)

Në një video të shpërndarë nga Sky News Australia, janë bërë publike disa imazhe të lakuriqëve të natës në Laboratorin e Virologjisë në Wuhan...